Chciał być dobrym kolegą i odwieźć znajomego do domu - nie przeszkadzały mu 3 promile

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: "Chciał być dobrym kolegą i odwieźć znajomego do domu - nie przeszkadzały mu 3 promile",

w którym piszą, że "Policjanci ze Strzelec Opolskich zatrzymali nietrzeĹşwego kierowcę, ktĂłry jechał całą szerokością jezdni. Badanie alkomatem wykazało, Ĺźe mężczyzna miał aĹź 3 promile alkoholu w organizmie. Kierujący Sko (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.